niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólLantmannen Unibake Poland z wyróżnieniem Miesięcznika Forbes

Lantmannen Unibake Poland z wyróżnieniem Miesięcznika Forbes

Firma z Nowej Soli znalazła się w gronie laureatów prestiżowego wyróżnienia Diamentów Miesięcznika Forbes 2022.

Lantmännen Unibake to jedna z największych grup piekarniczych w Europie, która posiada 36 piekarni. Firma zatrudnia ponad 6 tys. pracowników w 21 krajach. W Nowej Soli znajduje się najnowocześniejszy i największy zakład piekarniczy w Europie, który wyposażony jest w wysoko zaawansowaną technologię.

Lantmannen od lat oferuje produkty pod silną marką Schulstad. W ich ofercie znajdziemy m.in.: bułki do hamburgerów i hot dogów, bagietki do kanapek, bułki do panini, kebabu oraz wielu innych produktów.

Piekarnia w Nowej Soli rozpoczęła działalność w 2018 roku. W tym roku planowane jest oddanie do użytkowania kolejnej szybkiej linii do produkcji wysokiej jakości pieczywa do hamburgerów i hot dogów oraz montaż urządzeń do pakowania pieczywa na rynek detaliczny. Nowa inwestycja przyczynia się do rozwoju Nowej Soli i całego regionu.

Obecnie piekarnia w Nowej Soli zatrudnia ponad 150 pracowników. Jej rozbudowa stworzy kolejnych 30–40 miejsc pracy. Piekarnia w Nowej Soli zaopatruje się w większość surowców na polskim rynku, dlatego inwestycja przełoży się też na szereg nowych, pośrednich miejsc pracy u dostawców i kontrahentów.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
17.2 ° C
18.9 °
16.9 °
75 %
7.4kmh
100 %
niedz.
18 °
pon.
9 °
wt.
9 °
śr.
11 °
czw.
10 °

NAJPOPULARNIEJSZE