czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzecz120 kilogramów nakrętek, by ratować Gabrysię

120 kilogramów nakrętek, by ratować Gabrysię

Znajdujące się pod międzyrzecką komendą serce zostało w całości wypełnione plastikowymi nakrętkami po butelkach. Dzięki ich sprzedaży uda się wspomóc małą Gabrysię, która zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym wymagającym intensywnej i kosztownej rehabilitacji.

Serca, które niosą pomoc

Widok serduszek zlokalizowanych w różnych punktach miast, do których trafiają plastikowe nakrętki, chyba już nikogo nie dziwi. Ale co tak naprawdę chodzi?

Otóż, każdy może wrzucić do środka serduszka zebrane przez siebie nakrętki. Te zostaną później sprzedane do punktu skupu, a uzyskane w ten sposób pieniądze powędrują do najbardziej potrzebujących (np. dzieci wymagających specjalistycznego leczenia).

Jedno takie serduszko stoi przy Komendzie Powiatowej Policji w Międzyrzeczu i jest regularnie wypełniane po brzegi!

Tym razem nakrętki powędrowały do potrzebującej Gabrysi

Ostatnia zbiórka nakrętek prowadzona była na rzecz Gabrysi, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe, ma problemy z mówieniem i chodzeniem.

Dzięki zaangażowaniu policjantów i wszystkich mieszkańców Międzyrzecza udało się zebrać aż 120 kilogramów nakrętek! Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na rehabilitację oraz pomoc logopedyczną dla Gabrysi.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
93 %
3.8kmh
100 %
czw.
22 °
pt.
25 °
sob.
26 °
niedz.
25 °
pon.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE