wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzecz80 tysięcy już jest, a będzie więcej. Międzyrzecz podsumowuje WOŚP

80 tysięcy już jest, a będzie więcej. Międzyrzecz podsumowuje WOŚP

Są już pierwsze dane dotyczące tego ile pieniędzy udało się zebrać podczas wczorajszego, 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Międzyrzeczu dzięki hojności mieszkańców na konto WOŚP wpadło około 80 tysięcy złotych. A to jeszcze nie koniec, bo niektóre licytacje wciąż trwają.

80 tysięcy złotych to na razie wstępna kwota, ponieważ mieszkańcy wciąż mogą brać udział w licytacjach internetowych. Dzisiaj do godziny 18:18 można powalczyć o obiad, który przygotuje sam burmistrz Międzyrzecza Remigiusz Lorenz. ZZ kolei do 19:42 trwa licytacja konsoli i 26 gier, przekazanymi również przez burmistrza Lorenza. A to nie wszystko, bo do zgarnięcia cały czas są fanty i gadżety przekazane m.in. przez mieszkańców, lokalne firmy czy restauracje. Więcej informacji dotyczących licytacji możecie znaleźć na Facebookowym profilu: Gmina Międzyrzecz.

Przypomnijmy: wszystkie pieniądze zebrane podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powędrują na leczenie okulistyczne i rozwój okulistyki dziecięcej. Na tę chwilę, według wstępnych informacji, łącznie udało się zebrać ponad 136 milionów złotych, a będzie na pewno więcej, bo wciąż można wesprzeć WOŚP biorąc udział w licytacjach, wysyłając smsy czy przelewając pieniądze na konto.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
2 ° C
4 °
2 °
97 %
3.2kmh
100 %
wt.
2 °
śr.
3 °
czw.
2 °
pt.
1 °
sob.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE