niedziela, 24 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczBasen będzie zamknięty dłużej

Basen będzie zamknięty dłużej

Jeszcze do niedzieli (17.07) miała potrwać przerwa technologiczna na Pływalni Kasztelanka w Międzyrzeczu. Według nowych informacji basen będzie jednak zamknięty aż do 24. lipca.

Na pływalni trwają prace związane między innymi z konserwacją znajdujących się tam urządzeń, w tym między innymi zjeżdżalni, jacquzzi czy sauny. Wszystko po to by mieć pewność, że wszystkie sprzęty są sprawne i można z nich bezpiecznie korzystać.

Basen zamknięty jest już od 27 czerwca. Początkowo informowano, że z obiektu nie będzie można korzystać do 17 lipca, ale teraz już wiadomo, że przerwa potrwa nieco dłużej. Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku, nadzorujący pływalnię, wydał komunikat, że będzie ona zamknięta do 24 lipca, czyli tydzień dłużej niż planowano.

W międzyczasie, aby ochłodzić się w upalne dni, można korzystać z licznych jezior znajdujących się nie tylko w okolicach Międzyrzecza, ale w całym województwie lubuskim. Jeśli chodzi o najbliższą okolicę to wolny czas można spędzić między innymi nad Jeziorem Głębokie. Jest to strzeżone i jedno z najchętniej odwiedzanych kąpielisk w województwie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
bezchmurnie
16 ° C
16 °
14.3 °
58 %
1.6kmh
6 %
niedz.
16 °
pon.
22 °
wt.
25 °
śr.
27 °
czw.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE