czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczBasen miejski pozostaje otwarty

Basen miejski pozostaje otwarty

Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku wydał komunikat w którym informuje, że póki co nie zapadły żadne decyzje dotyczące zamknięcia pływalni. Gdyby sytuacja miała się zmienić klienci zostaną o tym poinformowani odpowiednio wcześniej.

Ostatnio sytuacja na świecie nie wygląda dobrze. Galopująca inflacja, podwyżki cen energii i wody powodują, że każdy musi szukać oszczędności. Przed podobnym problemem stoją również przedsiębiorcy. Niektórzy z nich, z powodu braku możliwości utrzymania się, musiało zamknąć swoje biznesy.

W niemałym kłopocie znalazły się także samorządy, których koszty utrzymania drastycznie wzrosły. Część miast i gmin rezygnuje z zaplanowanych inwestycji czy wydarzeń kulturalnych (jak np. miejski Sylwester w Gorzowie), aby wygospodarować pieniądze na bieżące wydatki.

W związku z tak trudną sytuacją klienci pływalni miejskiej „Kasztelanka” w Międzyrzeczu są zaniepokojeni tym, czy basen będzie dalej działał. Urzędnicy uspokajają: na razie nie ma decyzji o zamknięciu obiektu i wszyscy chętni mogą dalej z niego korzystać.

Taki komunikat pojawił się na Facebookowej stronie Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji:

Przypomnijmy: pływalnia czynna jest codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, a w soboty i w niedzielę od 8:10 do 20:00.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
0 ° C
0.4 °
0 °
99 %
1kmh
100 %
czw.
0 °
pt.
1 °
sob.
2 °
niedz.
5 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE