niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczChcesz kupić węgiel? Złóż wniosek

Chcesz kupić węgiel? Złóż wniosek

Mieszkańcy, którzy chcą kupić węgiel po preferencyjnej cenie mogą już składać odpowiednie wnioski. Chodzi o drugą turę zapisów. Tak jak w roku ubiegłym na jedno gospodarstwo domowe przypada maksymalnie 1,5 tony węgla.

Jak informują międzyrzeccy urzędnicy zakupu węgla na okres od 1 stycznia do 30 kwietnia można dokonać po złożeniu odpowiedniego wniosku. Jego wzór znajduje się na stronie www.miedzyrzecz.pl. Później należy go dostarczyć do Punktu Podawczego Urzędu Miejskiego w Międzyrzeczu przy ulicy Rynek 1. Wniosek można też złożyć przez Internet za pośrednictwem platformy ePUAP.

Przypomnijmy: zgodnie z zapisami ustawy cena takiego węgla nie może być wyższa niż 2 tysiące złotych. I dokładnie tyle muszą zapłacić mieszkańcy Gminy Międzyrzecz po otrzymaniu pozytywnej oceny wniosku. Dystrybucją węgla na terenie gminy Międzyrzecz zajmie się gminna spółka Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Gdy węgiel z drugiej tury trafi już do gminy urzędnicy przekażą informacje na temat możliwości jego odbioru lub będą się osobiście kontaktować z wnioskodawcami.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
18 ° C
18 °
17 °
74 %
6.3kmh
100 %
niedz.
17 °
pon.
11 °
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
10 °

NAJPOPULARNIEJSZE