wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczDarmowe maseczki dla mieszkańców

Darmowe maseczki dla mieszkańców

120 tysięcy maseczek ochronnych powędruje do mieszkańców gminy Międzyrzecz. Będzie je można otrzymać już w najbliższą sobotę, tj. 12.02. Będą dostępne w wybranych punktach miasta oraz w okolicznych wioskach, gdzie rozwozić je będą strażacy.

Maseczki zostały przekazane przez rząd. W Międzyrzeczu będą wydawane w sobotę w godzinach od 9:00 do 13:00 w następujących miejscach: na rynku koło ratusza, na parkingu koło marketu Intermarche przy ul. Zachodniej, koło marketu Biedronka przy ul. Chrobrego, koło marketu Dino przy ul. Poznańskiej, na parkingu koło marketu Lidl przy ul. Łąkowej oraz koło marketu Mrówka przy ul. Konstytucji 3 Maja.

Każda osoba będzie mogła odebrać po pięć maseczek. Oczywiście zainteresowani będą mogli wziąć maseczki także dla swoich bliskich, rodziców, dzieci czy dziadków – informuje Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

Przypomnijmy: w Polsce wciąż obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust w miejscach publicznych, maseczki są więc konieczne. Wszystko po to, aby jak najbardziej ograniczyć rozprzestrzenienia się koronawirusa.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
2.6 ° C
4.6 °
2.6 °
94 %
2.6kmh
100 %
wt.
3 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
1 °
sob.
-2 °

NAJPOPULARNIEJSZE