poniedziałek, 25 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczDla rodziców, kobiet w ciąży i ich bliskich. Bezpłatne spotkanie „O wadze...

Dla rodziców, kobiet w ciąży i ich bliskich. Bezpłatne spotkanie „O wadze pierwszego kontaktu”

W Międzyrzeczu odbędą się warsztaty dotyczące tematyki okołoporodowej. Wszystko w ramach Tygodnia Godnego Porodu. Wszyscy chętni będą więc mogli wziąć udział w spotkaniu, na którym poruszony zostanie temat pierwszego kontaktu z nowonarodzonym dzieckiem. Dlaczego jest on taki ważny?

Tydzień Godnego Porodu również w Międzyrzeczu

Tydzień Godnego porodu to akcja organizowana przez Fundację Rodzić po Ludzku. To cykl bezpłatnych, organizowanych lokalnie wydarzeń skierowanych do młodych rodziców, osób oczekujących dziecka i ich bliskich.

Warsztaty w Międzyrzeczu organizowane będą pod hasłem „O wadze pierwszego kontaktu”.

„Niech wszyscy mówią o tym, że nieprzerwany pierwszy kontakt skóra do skóry jest ważniejszy niż informacja o wadze i długości dziecka! Wspólnie zadbajmy o to, żeby pierwszy kontakt był NIEZAKŁÓCONY” zachęcają organizatorzy.

W ramach spotkania przedstawiona zostanie prezentacja przygotowana przez specjalistki opieki okołoporodowej, z której będzie się można dowiedzieć jakie prawa przysługują kobiecie w ramach opieki okołoporodowej, co jest najważniejsze w planie porodu, czym jest pierwszy kontakt i jak zadbać o ten kontakt podczas pobytu w szpitalu.

Udział w warsztacie jest bezpłatny, nie są też potrzebne wcześniejsze zapisy. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 19. maja, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz o godzinie 17:00.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
18 ° C
18 °
15.9 °
68 %
1.9kmh
64 %
pon.
19 °
wt.
25 °
śr.
27 °
czw.
26 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE