czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczFilm akcji na plaży, czyli wieczorowe kino pod chmurką

Film akcji na plaży, czyli wieczorowe kino pod chmurką

Kinomaniacy będą mieli wyjątkową okazję oglądnąć film na świeżym powietrzu, na kocach lub leżakach. Na Ośrodku Wypoczynkowym Głębokie wyemitowane zostanie „Polowanie na prezydenta”.

Kino pod chmurką to letnia atrakcja przygotowana przez Międzyrzecki Ośrodek Kultury. Przez całe wakacje wszyscy chętni będą mogli oglądnąć ciekawe filmy w pięknych okolicznościach przyrody. Tym razem, na początek letnich seansów, wyemitowany zostanie film akcji pt. „Polowanie na prezydenta”.

Opowiada on przede wszystkim o prezydencie USA, ale też o trzynastoletnim chłopcu, który pomaga mu przetrwać w dziczy, po tym jak samolot, którym prezydent leciał rozbija się i spada do lasu. Przetrwanie jest tym trudniejsze, że pewne osoby bardzo chcą w tym przeszkodzić. W rolach głównych Samuel L. Jackson i Onni Tommila.

Emisja filmu już jutro, tj. w czwartek (21.07) o godzinie 22:00 na plaży nad jeziorem Głębokim. Wstęp wolny. Z kolei w piątek (22.07) kolejny plenerowy seans. Tym razem w Parku Wiejskim w Kaławie puszczony zostanie film „Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 3”. Start również o godzinie 22:00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
bezchmurnie
8 ° C
8 °
8 °
63 %
4.4kmh
5 %
czw.
10 °
pt.
14 °
sob.
12 °
niedz.
15 °
pon.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE