poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Pokaż piękno drzew na zdjęciu i wygraj nagrody

Pokaż piękno drzew na zdjęciu i wygraj nagrody

Trwa konkurs fotograficzny pod tytułem „Gorzowskie drzewa w obiektywie”. Skierowany on jest do wszystkich mieszkańców Gorzowa, niezależnie od wieku. Na autorów najlepszych zdjęć czekają ciekawe nagrody.

Chodzi o to, by wykonać ciekawe, inspirujące i przede wszystkim: piękne zdjęcia związane z tematyką konkursu, czyli po prostu z drzewami. Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie cztery fotografie. Mogą one być zarówno czarno-białe, kolorowe jak i w sepii, organizatorzy zostawiają dowolność w tej kwestii. Ważne jest, aby zdjęcie przesłane na konkurs było w formie cyfrowej (więcej informacji na ten temat znajdziecie w regulaminie konkursu dostępnym TUTAJ).

Celem zabawy jest propagowanie zainteresowania walorami przyrodniczymi miasta, uwrażliwianie na piękno natury, rozwijanie wrażliwości artystycznej i ekologicznej czy rozpowszechnianie idei fotografowania jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Zainteresowani udziałem w konkursie powinni przysłać swoje zdjęcia (w formacie JPG) razem z odpowiedniki załącznikami do 10 października. Można to zrobić na trzy sposoby. Po pierwsze drogą internetową na adres: wsr@um.gorzow.pl w tytule wpisując KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA MIESZKAŃCÓW „Gorzowskie drzewa w obiektywie”. Po drugie drogą pocztową (na płycie CD lub DVD) na adres: Urząd Miasta Gorzowa Wlkp. Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa, ul. Myśliborska 34, na kopercie wpisując: KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA MIESZKAŃCÓW „Gorzowskie drzewa w obiektywie”. Fotografie na płycie można też wrzucić do urny znajdującej się w budynku Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 4 lub przy ul. Myśliborskiej. W tym wypadku płytę również trzeba zapakować w kopertę, a na niej napisać: KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA MIESZKAŃCÓW „Gorzowskie drzewa w obiektywie”.

Regulamin oraz odpowiednie załączniki znajdziecie na stronie urzędu miasta TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
3 ° C
3 °
1.6 °
88 %
1.8kmh
100 %
pon.
3 °
wt.
3 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE