sobota, 26 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczHarcerze pośpiewają. Już w sobotę festiwal

Harcerze pośpiewają. Już w sobotę festiwal

To będzie już XIII Festiwal Piosenki Harcerskiej „Siorba”. Chętni harcerze, którzy wcześniej wysłali swoje zgłoszenia, zaprezentują się przed publicznością, a jury wybierze najlepszych i przyzna nagrody.

W tym roku, jak informują organizatorzy zgłoszeń było wyjątkowo dużo. Sama impreza będzie miała miejsce w sali kinowo-widowiskowej Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. Rusza jutro, tj. w sobotę (12.02) o godzinie 9:00. Wtedy też nastąpi otwarcie fetiwalu dla zuchów i rozpoczną się przesłuchania festiwalowe. O 10:15 otwarcie festiwalu dla harcerzy, a od 10:30 główne przesłuchania festiwalowe. Będą piosenki harcersko-turystyczne i polskie piosenki lat 80. O 13:30 na scenie pojawi się gwiazda tegorocznego festiwalu, czyli 10 DH NS „Dreptaki” z Rokitna. Od 14:00 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Wszyscy mieszkańcy, którzy chcieliby posłuchać harcerskich pieśni i dopingować artystów, mogą przyjść do Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. Impreza jest otwarta i bezpłatna. Należy jednak pamiętać o nałożeniu maseczek, dezynfekcji i zachowaniu odpowiedniej odległości.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
5 ° C
5 °
5 °
88 %
0.9kmh
100 %
sob.
5 °
niedz.
8 °
pon.
5 °
wt.
4 °
śr.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE