czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKino na razie będzie zamknięte

Kino na razie będzie zamknięte

Przez cały sierpień nieczynne będzie kino Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. Wszystko w związku z trwającymi wakacjami.

Mieszkańcy, którzy lubią spędzać wolny czas przed wielkim ekranem tym razem będą musieli znaleźć sobie inne zajęcie. Przez cały, ostatni wakacyjny miesiąc kino MOK będzie zamknięte.

Przypominamy jednak o innej, kinowej atrakcji, z której cały czas będzie można skorzystać. Chodzi oczywiście o Wieczorowe Kino pod Chmurką. W tym miesiącu wszystkie plenerowe pokazy będą się odbywać na Dziedzińcu Zamku. Będzie tam duży ekran, na którym co tydzień emitowany będzie inny film. Na kinomaniaków czekają leżaki, ale każdy chętny może przynieść też swój koc lub krzesełko.

Najbliższy pokaz odbędzie się w piątek (05.08). Wtedy też będzie można oglądnąć niezwykły film pt. tytułem „Green Book”. To produkcja z pogranicza filmu fabularnego i dramatu. Opowieść dotyczy głównie dwóch mężczyzn: znanego, czarnoskórego muzyka z wyższych sfer oraz drobnego cwaniaczka z Bronksu, który zostaje jego szoferem podczas wyjątkowego, wielotygodniowego torunee. Film zdobył trzy Oscary, dlatego warto go zobaczyć! Emisja o godzinie 21:30.

Z kolei dzień później, czyli w sobotę (06.08) w plenerze wyemitowany zostanie film pt. „Włoskie wakacje”. To historia o tym, że wszystko można zacząć od nowa, zwłaszcza, gdy próbuje się to zrobić w malowniczej Toskanii. To właśnie tam udaje się Robert z synem, którzy chcą sprzedać rodzinną wille. Emisja również o godzinie 21:30. Wstęp na seanse Wieczorowego Kina pod Chmurką jest darmowy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
bezchmurnie
8 ° C
8 °
8 °
63 %
4.4kmh
5 %
czw.
10 °
pt.
14 °
sob.
12 °
niedz.
15 °
pon.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE