poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKolejne wieczorne bieganie na stadionie

Kolejne wieczorne bieganie na stadionie

Jak co tydzień wszyscy chętni mogą wziąć udział w wieczornym bieganiu. Zbiórka dzisiaj (07.06) o godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Mieczysława Mikuły.

Gminne Wieczory Biegowe to już międzyrzecka tradycja. W każdy wtorek pasjonaci biegania, ubrani w sportowe stroje i wygodne buty, stawiają się na stadionie i przez półtorej godziny mogą robić okrążenia na przyjemnej nawierzchni. To nie tylko dobra okazja do aktywności, ale także do spotkania z innymi mieszkańcami Międzyrzecza. Razem zawsze raźniej! Wstęp wolny, dlatego warto skorzystać z takiej propozycji.

A samo bieganie niesie ze sobą bardzo wiele korzyści. Po pierwsze, co oczywiste, pozwala na utrzymanie smukłej i zdrowej sylwetki ciała, pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów i ukształtowanie mięśni. Oprócz tego, dzięki tego rodzaju aktywności fizycznej poprawia się komfort snu, łatwiej jest zasypiać, a sen jest głębszy i pozwala lepiej regenerować organizm. Bieganie wpływa też na dotlenienie organizmu, a tym samym wzmocnienie płuc, poprawia układ sercowo-naczyniowy czy zapobiega depresji.

Wieczór Biegowy już dzisiaj, ale także w każdy następny wtorek. Okazji do aktywności nie powinno więc zabraknąć!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
1.2kmh
100 %
pon.
29 °
wt.
26 °
śr.
27 °
czw.
27 °
pt.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE