czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKolonie i obozy pod lupą policjantów

Kolonie i obozy pod lupą policjantów

Międzyrzeccy funkcjonariusze kontrolują miejsca letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Przy okazji przeprowadzają pogadanki na temat bezpieczeństwa nad wodą. Wszystko po to, aby wakacje upłynęły wszystkim spokojnie i przyjemnie.

Jak zawsze w okresie wakacyjnym wiele dzieci część swojego wolnego czasu spędza na różnego rodzaju koloniach czy obozach. Ze względu na to, że w powiecie międzyrzeckim nie brakuje jezior i akwenów wodnych to właśnie tutaj organizowane są takie kolonie. Dlatego tez policjanci z Międzyrzecza, wspólnie ze strażakami i sanepidem sprawdzają czy takie miejsca działają prawidłowo i czy przestrzegane są zasady bezpieczeństwa. Służby sprawdzają ośrodki, obozy i pensjonaty organizujące turnusy dla dzieci.

W trakcie kontroli nie brakuje również spotkań z młodzieżą, w trakcie których mundurowi przypominają o zasadach bezpiecznego korzystania z kąpielisk czy przebywania na obozie. Międzyrzeccy policjanci wykorzystują także każdą nadarzającą się okazję, aby uświadamiać młode osoby o szkodliwości zażywania dopalaczy – informuje Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Funkcjonariusze rozdają tez ulotki z najważniejszymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i unikania zagrożeń.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
bezchmurnie
13 ° C
13 °
13 °
88 %
2.4kmh
1 %
czw.
27 °
pt.
30 °
sob.
30 °
niedz.
31 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE