środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczMasz firmę? Zarejestruj się w aplikacji i zdobądź więcej klientów

Masz firmę? Zarejestruj się w aplikacji i zdobądź więcej klientów

Przez rok działania w aplikacji Firma.Międzyrzecz zarejestrowało się już kilkuset przedsiębiorców. Dzięki temu mieszkańcom łatwiej wyszukać potrzebne im usługi.

W aplikacji bezpłatnie mogą się zarejestrować przedsiębiorcy, zakłady usługowe i instytucje. Dzięki temu mieszkańcy korzystający z aplikacji będą mogli w bardzo prosty i szybki sposób znaleźć odpowiedniego fachowca w okolicy. Wystarczy wpisać odpowiednie hasło lub przeglądnąć interesujące nas kategorie. A kategorie podzielono na 24 segmenty, wśród nich m.in. zdrowie i uroda, dom i ogród, architektura i budownictwo, fryzjerzy i salony, handel i sklepy, itp.

Aplikacja to korzyści również dla samych przedsiębiorców, którzy dzięki niej mogą mieć większe zasięgi, docierać do większej liczby klientów, mogą zostać zauważeni i mogą nawiązywać z klientami kontakt np. poprzez informowanie o zniżkach czy promocjach.

Przedsiębiorcy, którzy zarejestrują się w aplikacji mogą na bieżąco aktualizować i zmieniać zamieszczone tam wcześniej informacje i dane.  Aplikacja Firma.Międzyzrecz dostępna jest TUTAJ.

Jak wskazują badania już ponad 80% klientów szuka kontaktu z fachowcami i formami za pośrednictwem Internetu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
3 ° C
3.5 °
3 °
91 %
8kmh
100 %
śr.
3 °
czw.
5 °
pt.
6 °
sob.
4 °
niedz.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE