sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczMiędzyrzeczanie, którzy przysłużyli się miastu. Kto otrzyma tytuł honorowy?

Międzyrzeczanie, którzy przysłużyli się miastu. Kto otrzyma tytuł honorowy?

Jeszcze do 30. marca trwa nabór wniosków o przyznanie honorowego tytułu „Zasłużony dla Gminy Międzyrzecz”. Wnioski należy składać do Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Tytuł może zostać przyznany tym osobom, których działania wpłynęły na np. na rozwój czy promocję gminy oraz jej mieszkańców. Chodzi o osiągnięcia praktycznie w każdej dziedzinie, popularyzację wiedzy o gminie i jej historii, rozwój w zakresie życie społecznego, politycznego, gospodarczego, w zakresie nauki, kultury czy sportu.

Wyróżnienie może powędrować zarówno do obywateli polskich jak i do cudzoziemców, może być także przyznane pośmiertnie. Z wnioskiem o nadanie tytuły „Zasłużonego dla Gminy Międzyrzecz” mogą wystąpić następujące podmioty: organizacje społeczne czy stowarzyszenia działające na terenie gminy, grupa co najmniej 50 mieszkańców, Komisje Rady Miejskiej czy Burmistrz Międzyrzecza.

Wyróżnienie nadaje Rada Miejska w Międzyrzeczu w drodze uchwały. Więcej szczegółów możecie znaleźć na oficjalnej stronie miasta: www.medzyrzecz.pl w zakładce Aktualności.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
9 ° C
9 °
8.2 °
97 %
2.9kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
6 °
pon.
7 °
wt.
7 °
śr.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE