niedziela, 16 czerwca, 2024

Nowa Wieś bez prądu

Jak informuje Enea Operator: mieszkańcy wsi Nowa Wieś, położonej w powiecie międzyrzeckim, muszą się nastawić na chwilowe wyłączenia prądu. Mają one nastąpić już jutro, tj. w środę (12.10).

Wyłączenia prądu zdarzają się co jakiś czas praktycznie w każdym rejonie. Gdy wynikają z zaistniałej awarii mogą zaskoczyć mieszkańców, wtedy bowiem nie da się do nich =wcześniej przygotować. Ale są też planowane przerwy w dostawie prądu, związane między innymi z remontami, budowami czy innymi pracami na sieci. Wtedy też mieszkańcy poszczególnych obszarów są odpowiednio wcześniej powiadamiani o możliwości chwilowego wyłączenia energii.

Tak też będzie już jutro między innymi w Nowej Wsi. Tam prądu może nie być w godzinach od 9:00 do 13:00. Lepiej więc zawczasu podładować sobie wszystkie niezbędne urządzenia lub zagospodarować sobie czas w taki sposób, by korzystanie z nich nie było konieczne.

Również w środę bez prądu będą mieszkańcy ulicy Leśnej w Lubiszynie (godziny od 8:00 do 15:00) oraz Brzezinki 15, 17, 19, 20 i 21 (godziny od 8:00 do 14:00).

Informacje o planowanych wyłączeniach energii znajdziecie na bieżąco na stronie www.wylaczenia-eneaoperator.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
21 ° C
21 °
19.8 °
57 %
0.6kmh
63 %
niedz.
20 °
pon.
24 °
wt.
24 °
śr.
21 °
czw.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE