wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczNowe boisko w Bledzewie już gotowe

Nowe boisko w Bledzewie już gotowe

W miniony piątek (19.08) odbyło się uroczyste otwarcie przebudowanego kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Bledzewie. Teraz może już służyć mieszkańcom i sportowcom.

Przebudowa boiska to jedna z większych inwestycji ostatnich czasów w gminie Bledzew. Nowo powstały kompleks ma służyć nie tylko piłkarzom tutejszego GKS-u i młodym sportowcom, ale ma też pełnić funkcję rozrywkowe. Ze względu na to, że znalazło się tam miejsce na scenę będą się mogły tam odbywać rożnego rodzaju miejskie imprezy i koncerty.

A co się zmieniło? Jest oczywiście nowa murawa, system nawadniania i sztuczne oświetlenie (oczywiście w systemie LED). Pojawił się również budynek z szatniami. Jak na kompleks sportowo-rekreacyjny przystało są też trybuny. Mają one pomieścić około 200 osób przy czym istnieje możliwość zwiększenia tych miejsc jeśli zajdzie taka potrzeba.

W uroczystym otwarciu boiska wzięli udział m.in zastępca burmistrza Międzyrzecza Tomasz Markiewicz, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Chmielewski oraz radni miejscy Grzegorz Skrzek i Marek Cieloch, którzy złożyli gratulacje pani wójt Małgorzacie Musiałowskiej.

Całkowity koszt budowy kompleksu to około 4,5 mln zł.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
2.6 ° C
4.6 °
2.6 °
94 %
2.6kmh
100 %
wt.
3 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
1 °
sob.
-2 °

NAJPOPULARNIEJSZE