czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ostatnia chwila na zgłoszenie do „Motyla”

Ostatnia chwila na zgłoszenie do „Motyla”

Jeszcze tylko do końca sierpnia można składać wnioski o Nagrodę Kulturalną „Motyle”. Uroczysta gala rozdania zaplanowana jest natomiast na 28. września.  

Nagroda Kulturalna Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. może być przyznana we wszystkich dziedzinach kultury i sztuki, w tym za osiągnięcia artystyczne, sukcesy w organizacji kultury, jej rozpowszechnianiu oraz edukacji.

„Motyle „ mogą powędrować zarówno do osób fizycznych jak i stowarzyszeń, fundacji, zespołów czy instytucji kultury. Najpierw trzeba jednak złożyć odpowiedni wniosek o przyznanie danemu podmiotowi takiej nagrody. Z wnioskiem tym może wystąpić każdy pełnoletni obywatel miasta lub podmiot, który posiada w Gorzowie swoją siedzibę. Trzeba się jednak spieszyć, bo czas zgłoszeń mija 31. sierpnia. Odpowiednie dokumenty można znaleźć na oficjalnej stronie miasta: um.gorzow.pl. Należy je złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta znajdującej się przy ul. Sikorskiego 4. Można je również wysłać pocztą na adres urzędu.

Wszystko po to, aby inspirować i promować osiągnięcia w kulturze, aby zachęcać twórców, nawet tych najmłodszych do eksponowania swoich dzieł i dalszej pracy twórczej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
82 %
0.9kmh
100 %
czw.
0 °
pt.
0 °
sob.
2 °
niedz.
5 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE