piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczOperowe i operetkowe hity wszech czasów!

Operowe i operetkowe hity wszech czasów!

W styczniu w Międzyrzeczu odbędzie się Wielka Gala Vivat Opera! Vivat Operetka! Na scenie zaprezentują się światowej sławy artyści, którzy zaśpiewają najpiękniejsze arie i duety. Bilety już dostępne.

To niezwykłe wydarzenie dla wszystkich wielbicieli operetki i opery w jej lekkiej formie. Szykuje się świetne, muzyczne widowisko, bo program złożony jest z najpopularniejszych hitów wszech czasów! Oczywiście hitów operowych i operetkowych.

To muzyczna podróż do baśniowej krainy – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Światowy kunszt wokalny, odmienne możliwości głosowe oraz porywająca energia wzbudza niezmiennie zachwyt i entuzjazm słuchaczy. Piękne stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz wspaniała gra aktorska dopełniają całość widowiska pozostawiając je nie zapomnianym” piszą organizatorzy na Facebookowym profilu wydarzenia.

Na scenie zaprezentują się soliści najwyższej klasy, na co dzień występujący m.in. w Operze Lwowskiej, Operze Kijowskiej, K&K czy Berliner Filharmoniker.

Oprócz doznań muzycznych gwarantowane są także doznania wzrokowe: piękne stroje i porywające układy taneczne tworzą niesamowity efekt!

Wielka Gala Vivat Opera! Vivat Operetka! odbędzie się 15.01.2023 roku w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury. Bilety dostępne w MOK-u oraz na stronach: https://biletyna.pl/event/view/id/290012 i https://bilety.miedzyrzecz.pl/msi/SeatsOrder.aspx.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
27 ° C
28.7 °
27 °
40 %
4.2kmh
66 %
pt.
29 °
sob.
23 °
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE