poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczOstatni moment zapisów na Międzyrzecką Dziesiątkę

Ostatni moment zapisów na Międzyrzecką Dziesiątkę

Organizatorzy jednego z najbardziej znanych biegów w Międzyrzeczu wydłużyli zapisy i jeszcze do 15. sierpnia wszyscy chętni mogą się zgłosić do udziału w imprezie. Chodzi o XXX Międzyrzecką Dziesiątkę – IV Bieg Weterana. Kto może wziąć w nim udział i jak się zapisać?

Międzyrzecka Dziesiątka – Bieg Weterana to biegowa rywalizacja na dystansie ponad 9 kilometrów, który trzeba przebiec maksymalnie w ciągu 100 minut. Wygrywa oczywiście ta osoba, która pojawi się na mecie jako pierwsza.

Trasa rozpoczynać się będzie przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Stanisława Ożoga. Później uczestnicy pobiegną ul. Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich, a następnie ul. Jana Zamoyskiego do bramy parku zamkowego, później skierują się na Plac Jana Pawła II po czym drewnianą kładką pobiegną w stronę wsi Święty Wojciech. Później już prosta droga do mety zlokalizowanej w tym samym miejscu co start.

W tej chwili trwają zapisy, których można dokonywać do wtorku włącznie (15.08). Sam bieg odbędzie się 3. września 2023 r. Start godzina 11:00. Szczegóły na Facebookowej stronie Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
92 %
1.4kmh
58 %
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
30 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE