czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Kolejny krok w stronę remontu Klonowej. Przetarg trwa

Kolejny krok w stronę remontu Klonowej. Przetarg trwa

Urzędnicy ogłosili postępowanie przetargowe i szukają wykonawcy, który zajmie się przebudową ulicy Klonowej, znajdującej się na gorzowskim Zawarciu. To inwestycja wybrana do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Pod koniec maja gotowy był już projekt modernizacji ulicy Klonowej, a teraz wreszcie nadszedł ten czas kiedy ogłoszono przetarg. To coraz bardziej przybliża mieszkańców tego rejonu do całkiem nowej, a przynajmniej „nowo wyglądającej” ulicy.

Przypomnijmy: Klonowa przebudowana zostanie na całym odcinku zaczynając od ulicy Brackiej. Będzie tam nowa jezdnia z betonu asfaltowego, pojawi się zatoka do zawracania oraz chodnik z kostki betonowej.

Zgodnie z planem całe zadanie ma być gotowe do końca tego roku, ale wiele zależy od tego jak przebiegnie postępowanie przetargowe. Czy zgłoszą się chętni do prac? Czy ich oferty zmieszczą się w zaplanowanym na ten cel budżecie? Tego dowiemy się już wkrótce.

Przypomnijmy: zadanie zostało wybrane przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego i wyceniono je na ponad ćwierć miliona złotych.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
32 %
2.7kmh
41 %
śr.
13 °
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE