wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczOstatni plenerowy weekend filmowy

Ostatni plenerowy weekend filmowy

Jeszcze tylko w piątek i w sobotę (26, 27.08) wszyscy chętni mogą obejrzeć film w plenerze, na Dziedzińcu Zamku w Międzyrzeczu. Tym razem wyemitowana zostanie „Miłość po sąsiedzku” oraz „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Wakacje coraz większymi krokami zbliżają się już do końca, to już ostatni weekend letniej laby, a wraz z nadchodzącym rokiem szkolnym kończą się projekcje w ramach letniego Kina Pod Chmurką.

Przez całe wakacje, zarówno w lipcu jak i w sierpniu, wszyscy chętni mogli uczestniczyć w plenerowych seansach. Filmy wyświetlane były na wielkim ekranie ustawionym na zewnątrz, w pięknych okolicznościach przyrody (seanse odbywały się m.in. nad jeziorem, w Kaławie czy na zmaku). Jeśli ktoś do tej pory nie zdążył wziąć udziału w tym wydarzeniu to ma na to ostatnią szansę. A warto, bo oglądanie filmu w takim otoczeniu jest zupełnie nowym doznaniem.

Tym razem wyemitowane zostaną dwie komedie (w tym jeden film z pogranicza komedii i melodramatu). Na początek, w piątek, na wielkim ekranie puszczona zostanie „Miłość po sąsiedzku” (reż. John Patrick Shanley). To opowieść o parze zakochanych, którzy z jednej strony nie wyobrażają sobie życia bez siebie, ma z drugiej ciągle napotykają na swojej drodze kłopoty, przez które nie mogą razem być. Na zmianę przyciągają się i odpychają i tak naprawdę dopiero gdy pojawia się drugi mężczyzna, bogaty i przystojny, para będzie musiała określić jaką drogę wybiera.

W sobotę z kolei na chętnych czeka polska komedia pt. „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. To kontynuacja słynnej komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Tym razem akcja toczy się pięć lat później kiedy to ci sami mężczyźni, starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi, znów ruszają do akcji!

Oba seanse, zarówno piątkowy jak i sobotni, rozpoczną się o godzinie 21:00 na Dziedzińcu Zamku w Międzyrzeczu. Będą tam ustawione leżaki, ale każdy może wziąć też swoje krzesełko lub koc.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
słabe opady deszczu
7.6 ° C
7.6 °
7.6 °
85 %
8.4kmh
100 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
11 °
pt.
7 °
sob.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE