środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPływalnia ruszy od poniedziałku. Zmiana godzin otwarcia obiektu

Pływalnia ruszy od poniedziałku. Zmiana godzin otwarcia obiektu

Po przerwie spowodowanej pracami konserwatorskimi pływalnia „Kasztelankja” w Międzyrzeczu ponownie zostanie otwarta. Będzie można się na niej pluskać już od najbliższego poniedziałku (tj. 25.07).

Basen został zamknięty prawie miesiąc temu, bo 27 czerwca. W tym czasie wykonano wiele prac konserwacyjnych i technologicznych, aby obiekt był bezpieczny, a wszystkie sprzęty działały prawidłowo. Teraz przerwa wreszcie dobiega końca i od poniedziałku ponownie będzie można pływać, zjeżdżać i wypoczywać.

Zmieniają się natomiast godziny otwarcia obiektu. Wszystko w związku z trwającymi wakacjami. Jak informuje Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku: od poniedziałku do piątku basen będzie otwarty od 10:00 do 20:00, natomiast w soboty i w niedzielę od 9:00 do 19:00. Jak co wakacje dzieci i ucząca się młodzież do 26. roku życia mogą też liczyć na zniżki. Cena biletu, za okazaniem legitymacji to jedynie osiem złotych.

Przypomnijmy: prace technologiczne na Pływalni Miejskiej Kasztelanka prowadzone są regularnie raz w roku. Wszystko po to, by mieszkańcy korzystający z basenu mieli pewność, że znajdujące się tam urządzenia są sprawne i nikomu nie stanie się krzywda.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
73 %
2.5kmh
73 %
czw.
27 °
pt.
30 °
sob.
31 °
niedz.
32 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE