środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPodziękowania za pomoc Ukrainie dla policjantów z Międzyrzecza

Podziękowania za pomoc Ukrainie dla policjantów z Międzyrzecza

Na ręce Pawła Rynkiewicza, Komendanta Powiatowego Policji w Międzyrzeczu wpłynęły podziękowania za zaangażowanie i wsparcie w niesieniu pomocy ogarniętej wojną Ukrainie. List nadał Punkt Pomocy Humanitarnej SP4 w Obrzycach.

Po napaści Rosji na Ukrainę międzyrzeccy policjanci zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, które następnie trafiły do Punktu Pomocy Humanitarnej w Obrzycach. Były tam artykuły, z których mogli skorzystać uciekający przed wojną uchodźcy. Nie brakowało żywności z długim terminem przydatności, środki czystości i higieny osobistej, odzież, zabawki, artykuły szkolne.

Pomoc została doceniona i zauważona czego wyrazem jest list skierowany do międzyrzeckich policjantów.

– Funkcjonariusze niosą pomoc w różnych, często trudnych sytuacjach. I chociaż za swoją służę nie oczekują podziękowań, każde miłe słowo wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy – przyznaje Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Przypomnijmy: wojna na Ukrainie rozpoczęła się 24. Lutego. Od tamtej pory wiele miasto w całej Polsce organizuje zbiórki najpotrzebniejszych artykułów, które najpierw trafiały na polsko-ukraińską granicę i były przekazywane uchodźcom, a teraz trafiają również na linię frontu i do tych, którzy zostali na Ukrainie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
73 %
2.5kmh
73 %
czw.
27 °
pt.
30 °
sob.
31 °
niedz.
32 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE