niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPokazy, licytacje i koło fortuny, czyli WOŚP w Międzyrzeczu

Pokazy, licytacje i koło fortuny, czyli WOŚP w Międzyrzeczu

Już w niedzielę 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wspólnego grania tradycyjnie zaprasza także Międzyrzecz. Co się będzie działo?

Impreza w głównej mierze będzie się odbywać na placu za budynkiem Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. Nie zabraknie tam występów artystycznych. Na scenie zaprezentują się Studio Tańca GOLD i zespół taneczny TRANS. Będzie też można przyłączyć się do Alicji Ignas i razem z nią zatańczyć zumbę. Głównym wydarzeniem będzie koncert Kapeli Ziele.

Nie zabraknie oczywiście licytacji. Tym razem do zgarnięcia będzie np. voucher na udział „od zaplecza” i pomoc w organizacji Dni Międzyrzecza. Organizatorzy przygotowali dla uczestników także Koło Fortuny z ciekawymi gadżetami do wygrania. Trwają już także licytacje internetowe, szczegóły możecie znaleźć na Facebookowym profilu: WOŚP MOK Międzyrzecz.

To oczywiście nie koniec atrakcji. Odbędzie się też m.in. pokaz aut terenowych, będzie można skorzystać z modelowania fryzur i strzyżenia, będą zabiegi na twarz, sesje zdjęciowe i zajęcia dla dzieci, a zmarzniętych rozgrzeje lemoniada na ciepło.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozpoczyna granie w Międzyrzeczu o godzinie 14:00. Przypomnijmy: pieniądze zebrane w tym roku zostaną przeznaczone na rozwój okulistyki dziecięcej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
5 ° C
5 °
3.2 °
94 %
3.8kmh
100 %
niedz.
6 °
pon.
8 °
wt.
7 °
śr.
4 °
czw.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE