wtorek, 29 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPolicjant na zakupach zatrzymał złodziei

Policjant na zakupach zatrzymał złodziei

To już kolejny przypadek, który pokazuje, ze policjantem jest się zawsze, nawet po służbie. Tym razem jeden z funkcjonariuszy z międzyrzeckiej komendy zatrzymał mężczyzn, którzy od dwóch dni kradli artykuły spożywcze z marketu.

Do zdarzenia doszło we wtorek (29.03). Do aspiranta Marka Rzepskiego podczas robienia zakupów podszedł personel marketu informując, ze w sklepie pojawili się mężczyźni, którzy dzień wcześniej ukradli artykuły spożywcze. Istniało duże prawdopodobieństwo, że i tym razem dopuszczą się kradzieży.

– Jak się okazało mężczyźni nie byli sami, bowiem przed sklepem w samochodzie czekały na nich osoby gotowe do szybkiego wyjazdu z parkingu – informuje Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Policjant natychmiast udał się na parking, aby uniemożliwić sprawcom odjechanie z miejsca, a następnie wrócił do sklepu zatrzymując pozostałych mężczyzn. Jeden z nich zdążył już przejść za linię kas nie płacąc za produkty.

– Dzięki zdecydowanej, a przede wszystkim skutecznej reakcji młodszego aspiranta Marka Rzepskiego młodzi ludzie nie unikną odpowiedzialności za swoje czyny – dodaje Mateusz Maksimczyk.

Do marketu został wezwany patrol, który zabrał złodziei na komendę.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
2.2 ° C
4 °
2 °
86 %
2.5kmh
99 %
wt.
2 °
śr.
4 °
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE