czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPSZOK w poniedziałek nieczynny

PSZOK w poniedziałek nieczynny

Jak informują urzędnicy: w najbliższy poniedziałek, tj. 2. maja, nieczynny będzie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdujący się przy ulicy Reymonta w Międzyrzeczu.

PSZOKi to specjalnie przygotowane przez gminy miejsca, w których mieszkańcy mogą pozostawić posegregowane odpady. Dotyczy to odpadów wielkogabarytowych, przeterminowanych leków, odpadów zielonych, budowlanych, poremontowych, rozbiórkowych, zużytych opon czy elektrośmieci, czyli sprzętu elektronicznego, elektrycznego, baterii i akumulatorów. Do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych można przekazywać odpady problemowe i niebezpieczne, których nie można umieszczać w zwykłych pojemnikach na śmieci. Odbiór odpadów przez PSZOK jest bezpłatny.

W Międzyrzeczu taki punkt znajduje się przy ulicy Reymonta 5. Działa on od poniedziałku do piątku. W poniedziałki odpady można tam dostarczać w godzinach od 7:00 do 18:00, z kolei od wtorku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Jak informują administratorzy PSZOKu w najbliższy poniedziałek punkt będzie nieczynny. W zamian za to zostanie natomiast wyznaczony dodatkowy dzień, w którym odbierane będą odpady z selektywnej zbiórki. Będzie to sobota 7.maja w godzinach od 7:00 do 12:00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
8 ° C
8 °
7.6 °
86 %
4.1kmh
100 %
czw.
16 °
pt.
12 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE