poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczRuszył Punkt Informacji Turystycznej

Ruszył Punkt Informacji Turystycznej

Od początku wakacji zarówno mieszkańcy jak i osoby odwiedzające Międzyrzecz mogą się udać do specjalnego punktu, w którym otrzymają niezbędną pomoc, dowiedzą się jakie miejsca warto odwiedzić i z jakich atrakcji warto skorzystać. Będzie on działał aż do połowy września.

Punkt znajduje się w biurze Oddziału Ziemi Międzyrzeckiej Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego mieszczącego się w kamienicy na rogu runku i ulicy Lipowej. Działa on przez cały tydzień, czyli od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 17:00.

To duże ułatwienie dla osób, które postanowią spędzić wolny, wakacyjny czas odwiedzając właśnie Międzyrzecz. Wszyscy chętni mogą tam uzyskać informacje dotyczące największych atrakcji Ziemi Międzyrzeckiej, ale mogą także kupić pamiątki, takie jak na przykład kubki, breloczki, pocztówki czy magnesy. Każdy kto chciałby wiedzieć coś na temat Międzyrzecza powinien się udać właśnie do tego punktu.

– Największym zainteresowaniem cieszą się bunkry Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego i muzeum fortyfikacji w Pniewie, zamek w Międzyrzeczu, spływy kajakowe, a w ostatnich latach prawdziwą furorę robi kolejka ogrodowa w Nietoperku – informuje Mateusz Mikołajczak z PTTK.

Sezonowy Punkt Informacji turystycznej będzie działał do 18. września.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
20 ° C
20 °
20 °
73 %
3.9kmh
94 %
pon.
20 °
wt.
27 °
śr.
23 °
czw.
24 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE