czwartek, 8 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczSchorowany 55-latek wyszedł z domu bez butów. Odnaleźli go policjanci

Schorowany 55-latek wyszedł z domu bez butów. Odnaleźli go policjanci

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (15.02) wieczorem. Około godziny 23:00 dyżurny międzyrzeckiej policji otrzymał informacje o zaginięciu 55-letniego mężczyzny. Ze względu na to, że istniało realne zagrożenie życia i zdrowia policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Jak przekazano policji: mężczyzna wyszedł z domu w nerwach, nie zakładając nawet butów. Zgłoszenie było tym bardziej poważne, że dotyczyło osoby schorowanej.

Każda taka informacja traktowana jest bardzo poważnie, dlatego niezwłocznie ogłoszono alarm dla jednostki. W trakcie wytężonych działań do poszukiwań skierowano kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Na miejsce wezwano również przewodnika z psem tropiącym – poinformował Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Mundurowi przeszukiwali między innymi parki, ogródki działkowe czy pustostany. Mężczyznę udało się odnaleźć po dwóch godzinach od rozpoczęcia akcji poszukiwawczej. Jak się okazało, był to praktycznie ostatni moment, bo 55-latek znajdował się w stanie wstępnej hipotermii i niezbędna była pomoc wezwanego na miejsce personelu medycznego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
-2.4 ° C
-1 °
-2.4 °
96 %
1.8kmh
100 %
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
1 °
niedz.
-0 °
pon.
-0 °

NAJPOPULARNIEJSZE