poniedziałek, 25 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Gorzów z nagrodą Super Samorząd. Wszystko przez pszczoły

Gorzów z nagrodą Super Samorząd. Wszystko przez pszczoły

Wczoraj (tj. 15.02) odbyła się gala organizowana przez Fundację Batorego, podczas której wręczono między innymi nagrodę Super Samorząd. Tym razem powędrowała ona do Prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego oraz do organizacji Moja BoraBora za akcję „Gorzów dla pszczół”.

Gala była podsumowaniem kolejnej już akcji „Masz głos”, która ma wspierać (i doceniać) mieszkańców w ich działaniach na rzecz najbliższego otoczenia i współpracy z władzami samorządowymi. Tym razem była to już 11. edycja.

„Nagroda Super Samorząd jest wyrazem uznania dla partnerstwa: jak władze odpowiedziały na potrzeby grupy mieszkańców, która zgłosiła się do nich ze swoją sprawą i jak mieszkańcom udało się zaangażować władze w swoje działania” informuje Fundacja Batorego.

Wśród nominowanych do tej nagrody były lokalne duety, a wśród nich organizacje społeczne czy grupy nieformalne oraz władze samorządowe, które razem wykonały jakąś inicjatywę.

W tym roku nagroda „Super Samorząd” powędrowała do gorzowskiej organizacji non profit pod nazwą Moja BoraBora oraz do Jacka Wójcickiego, prezydenta miasta. Jury doceniło ich wspólną akcję „Gorzów dla pszczół”. Przypomnijmy: w ramach projektu mieszkańcom rozdawane były sadzonki roślin miododajnych: lawendy i wrzosu. Każdy chętny mógł zabrać roślinę i zasadzić ją u siebie na tarasie, ogródku czy na balkonie. Każdy kto zrobił sobie zdjęcie z kwiatek i wysłała do urzędu miasta wziął tez udział w losowaniu nagród. I tym samym udało się połączyć przyjemne z pożytecznym co zostało zauważone przez jury.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
18.4 ° C
18.4 °
18.4 °
69 %
1.5kmh
98 %
pon.
18 °
wt.
25 °
śr.
27 °
czw.
26 °
pt.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE