czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczSpotkanie z Bogdanem Rymanowskim

Spotkanie z Bogdanem Rymanowskim

Już w najbliższy piątek (13.05) w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury odbędzie się otwarte spotkanie z Bogdanem Rymanowskim. Rozpocznie się o godzinie 12:00. Wstęp wolny.

Bogdan Rymanowski to polski dziennikarz telewizyjny i radiowy. W latach 80. działał Federacji Młodzieży Walczącej. Jeśli chodzi o życie zawodowe to w swojej karierze pracował m.in. w Radiu Kraków, Radio Plus oraz RMF FM, gdzie miał swoje pasmo Radio Muzyka Fakty. Pracował w TVP1, Telewizji Wisła, TV Puls, TVN i TVN24. Prowadził takie programy jak chociażby Kropka nad i, Fakty Południe oraz Kawa na Ławę. Od października 2018 roku prowadzi  Wydarzenia emitowane w Polsacie i Polsat News. Od maja 2021 roku prowadzi także niedzielny program Śniadanie Rymanowskiego.

Na swoim koncie Bogdan Rymanowski ma także kilka nagród. Został między innymi uhonorowany tytułem „Gentelman Roku” 2005 przyznawanym przez czytelników miesięcznika Gentelman. Ponadto został laureatem Nagrody im. Dariusza Fikusa w kategorii „twórca w mediach”. Jest laureatem Wiktora 2007 w kategorii „Najwyżej ceniony publicysta’. W 2008 roku został laureatem MediaTorów w kategorii AuTORytet, z kolei Miesięcznik Press przyznał mu tytuł Dziennikarza Roku 2008. 17 lutego 2011 odznaczony został Medalem „Niezłomnym w słowie”.

Teraz wszyscy chętni będą mogli przyjść na otwarte spotkanie, które odbędzie się w piątek w Sali widowiskowo-kinowej Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. Spotkanie jest bezpłatne i zaplanowano je na dwie godziny od 12:00 do 14:00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
8 ° C
8 °
7.6 °
86 %
4.1kmh
100 %
czw.
16 °
pt.
12 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE