środa, 8 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczŚwiąteczna choinka zaświeci się już we wtorek

Świąteczna choinka zaświeci się już we wtorek

Na rynku przy międzyrzeckim ratuszu wyładowano już palety z elementami bożonarodzeniowej choinki. Jak zapowiadają urzędnicy: zostaną one złożone w najbliższą sobotę (03.12), a od wtorku (06.12) będzie można podziwiać kolorowe lampki i bombki.

Święta coraz bliżej co czuć już na każdym kroku. Sklepowe półki uginają się pod ciężarem bożonarodzeniowych ozdób, a w galeriach słychać już świąteczne piosenki. Dekoracje pojawiły się już także w niektórych domach, a wkrótce będzie je w pełni widać w samym centrum Międzyrzecza!

Wszystko dlatego, że jeszcze w tym tygodniu na rynku stanie wielka, kolorowa choinka! Według zapowiedzi urzędników zostanie ona zmontowana z gotowych elementów w sobotę, ale w pełnej krasie będzie ją można podziwiać dopiero od wtorku. To właśnie wtedy zaświecą się umieszczone na niej lampki.

Uruchomienie światełek będzie jednym z elementów zaplanowanego na wtorek Jarmarku Bożonarodzeniowego, podczas którego jak zawsze nie zabraknie lokalnych wystawców i rękodzielników, którzy będą prezentować swoje wyroby.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
bezchmurnie
-4.6 ° C
-4.6 °
-4.6 °
68 %
1.9kmh
9 %
śr.
1 °
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
5 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE