piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczŚwiąteczna choinka zaświeci się już we wtorek

Świąteczna choinka zaświeci się już we wtorek

Na rynku przy międzyrzeckim ratuszu wyładowano już palety z elementami bożonarodzeniowej choinki. Jak zapowiadają urzędnicy: zostaną one złożone w najbliższą sobotę (03.12), a od wtorku (06.12) będzie można podziwiać kolorowe lampki i bombki.

Święta coraz bliżej co czuć już na każdym kroku. Sklepowe półki uginają się pod ciężarem bożonarodzeniowych ozdób, a w galeriach słychać już świąteczne piosenki. Dekoracje pojawiły się już także w niektórych domach, a wkrótce będzie je w pełni widać w samym centrum Międzyrzecza!

Wszystko dlatego, że jeszcze w tym tygodniu na rynku stanie wielka, kolorowa choinka! Według zapowiedzi urzędników zostanie ona zmontowana z gotowych elementów w sobotę, ale w pełnej krasie będzie ją można podziwiać dopiero od wtorku. To właśnie wtedy zaświecą się umieszczone na niej lampki.

Uruchomienie światełek będzie jednym z elementów zaplanowanego na wtorek Jarmarku Bożonarodzeniowego, podczas którego jak zawsze nie zabraknie lokalnych wystawców i rękodzielników, którzy będą prezentować swoje wyroby.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie małe
14 ° C
14 °
12.6 °
67 %
2kmh
49 %
pt.
29 °
sob.
21 °
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE