czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczToaleta publiczna stanęła w centrum Międzyrzecza

Toaleta publiczna stanęła w centrum Międzyrzecza

Wczoraj, tj. w środę, rozpoczął się montaż miejskiego szaletu, który stanął przy ulicy Ściegiennego, niedaleko wejścia do ogródka jordanowskiego. Toaleta będzie dostępna dla mieszkańców prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.

Toaleta jest nowoczesna i podzielona na dwa pomieszczenia: z jednego będą mogli korzystać mężczyźni, a drugie przeznaczone będzie dla kobiet oraz osób niepełnosprawnych. Szalet jest elegancki i zaprojektowany tak, aby nie zaburzać estetyki miasta.

Montaż toalety już się rozpoczął, a jej docelowe uruchomienie ma potrwać kilka dni. To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców, ponieważ od dwóch lat w centrum Międzyrzecza nie było szaletu. Był wcześniej, ale właśnie przed dwoma laty został zlikwidowany. Aby postawić nową toaletę miasto musiało uzyskać zgody, między innymi od wojewódzkiego konserwatora zabytków. Udało się i toaleta już wkrótce będzie służyć mieszkańcom.

Koszt toalety to ponad 290 tysięcy złotych. A co o nowym szalecie sądzą sami mieszkańcy? Wielu z nich przyznaje, że jest ona bardzo potrzebna, chociaż pojawiają się też głosy, że toaleta mogłaby być mniejsza, ale za to mogłoby się ich pojawić kilka rozmieszczonych w różnych punktach miasta. Póki co w Międzyrzeczu będą dwie: jedna już funkcjonująca przy dworcu, a teraz jeszcze druga w centrum.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
5.9 ° C
5.9 °
5.9 °
83 %
3kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
13 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE