poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczTworzysz rękodzieło? Zaprezentuj je podczas Dni Międzyrzecza

Tworzysz rękodzieło? Zaprezentuj je podczas Dni Międzyrzecza

Wszyscy rękodzielnicy, którzy chcą wystawić swoje wyroby podczas Dni Międzyrzecza Święta Między Rzekami mogą się już zgłaszać. Odpowiedni formularz można znaleźć na stronie miasta. Wypełnione dokumenty należy dostarczyć do Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury najpóźniej do 23. sierpnia.

Dni Międzyrzecza Święto Między Rzekami to wyjątkowa impreza, która w tym roku zorganizowana zostanie w dniach od 2 do 3 września. Będą koncerty i imprezy towarzyszące, będzie nie tylko muzycznie, ale i smacznie!

W tej chwili urzędnicy informują o możliwości zgłaszania się rękodzielników zainteresowanych wystawieniem swoich wyrobów użytkowych i artystycznych. W trakcie imprezy pojawi się bowiem maksymalnie 25 stoisk, na których można będzie zaprezentować i sprzedać swoje rękodzieło.

Zainteresowani mogą się zgłaszać jeszcze do 23. sierpnia do godziny 10:00. Aby to zrobić należy pobrać odpowiednie dokumenty ze strony: www.mokmiedzyrzecz.pl w zakładce Aktualności. Następnie wypełnione karty trzeba dostarczyć do Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. Można to zrobić osobiście lub mailowo na adres administracja@mokmiedzyrzecz.pl .

O samych Dniach Międzyrzecza Święta Między Rzekami i wszystkich jej wydarzeniach będziemy jeszcze informować.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
92 %
1.4kmh
58 %
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
30 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE