piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczUlica Komisji Edukacji Narodowej w przebudowie. Czy będzie zrobiona na czas?

Ulica Komisji Edukacji Narodowej w przebudowie. Czy będzie zrobiona na czas?

W kwietniu tego roku rozpoczął się remont ważnej komunikacyjne ulicy łączącej Osiedle Kasztelańskie z ulicą Zachodnią w Międzyrzeczu. Postępy prac widać gołym okiem i wszystko wskazuje na to, że termin zakończenia robót zostanie dotrzymany!

Remont ulicy Komisji Edukacji Narodowej jest niezwykle istotny z punktu widzenia mieszkańców, którzy aby dojechać do centrum i zachodniego węzła obwodnicy korzystają z ulicy Zachodniej. Do ważne również dla rodziców i opiekunów dzieci odwożących swoich podopiecznych do SP nr 6.

W tej chwili przejazd tamtędy jest oczywiście niemożliwy, bo na czas trwania prac ulica została zamknięta na całym odcinku, ale warto się trochę pomęczyć, by później korzystać z równej i wygodnej drogi. Drogowcy zablokowali też skrzyżowanie z ul. Tadeusza Kościuszki.

Jak zapowiadali międzyrzeccy urzędnicy: cała inwestycja ma się zakończyć przed świętami Bożego Narodzenia. Czy rzeczywiście tak będzie?

Wszystko wskazuje na to, że… tak! Bo praca wre, a urzędnicy w najnowszym komunikacie zapewniają, że już w połowie grudnia mieszkańcy będą mogli korzystać z nowej drogi.

Przypomnijmy: remontem zajmuje się firma Infrakom z Kościana. Koszt prac to ponad 1 milion 800 tysięcy złotych, z czego ponad milion złotych to rządowe dofinansowanie.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
67 %
1.9kmh
49 %
pt.
29 °
sob.
21 °
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE