piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Jak być kobietą szczęśliwą? Warsztaty motywacyjne w Gorzowie

Jak być kobietą szczęśliwą? Warsztaty motywacyjne w Gorzowie

W Gorzowie odbędą się wyjątkowe warsztaty adresowane do wszystkich pań, które chcą zmienić życie i szukają swojej drogi do szczęścia. To niezwykła okazja do tego, by spotkać się z innymi kobietami i wspólnie wymienić się doświadczeniem. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Po wakacyjnej przerwie wznowione zostają warsztaty motywacyjne ze społecznego projektu Wybieram Życie. Już w sobotę (23.09) odbędzie się wyjątkowe spotkanie pod tytułem „O byciu kobietą szczęśliwą”, które poprowadzi Justyna Krajewska.

W trakcie warsztatów poruszone zostaną tematy, które pozwolą kobietom inaczej spojrzeć na swoje życie, zrozumieć pewne wzorce i schematy zachowań, a także dowiedzieć się jak działać, by czuć się kobietą spełnioną i szczęśliwą. Omówione zostaną następujące tematy:

  • Czym jest szczęście?
  • Czy ono trwa czy bywa?
  • Jak do niego dążyć?
  • Czym się w życiu kierować?
  • Lepiej mieć czy być?

Warsztaty to cudowny i radosny czas – dla nas, z kobietami takimi jak MY – otwartymi na #samorozwój i doświadczanie życia – zachęcają organizatorzy.

Warsztaty motywacyjne dla kobiet. Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się już w sobotę o godzinie 12:00 w Klubie Kultury MCK „Jedynka” przy ulicy Chrobrego. Mają potrwać do około godziny 15:00.

Udział jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są wcześniejsze zapisy. Tych można dokonać pod numerem: 579 832 595 lub pisząc na adres: hello@justynakrajewska.pl.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE