czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczUtrudnienia w ruchu i zamknięte ulice. Wszystko przez… biegaczy!

Utrudnienia w ruchu i zamknięte ulice. Wszystko przez… biegaczy!

Już w najbliższą niedzielę, tj. 3. września, w Międzyrzeczu odbędzie się „Międzyrzecka Dziesiątka – Bieg Weterana”. To wiązać się będzie z chwilowymi utrudnieniami i zmianami w organizacji ruchu. Kierowcy powinni się przygotować.

„Międzyrzecka Dziesiątka – Bieg Weterana” to biegowa rywalizacja na dystansie ponad 9 kilometrów, który trzeba przebiec maksymalnie w ciągu 100 minut. Wygrywa oczywiście ta osoba, która pojawi się na mecie jako pierwsza.

Biegacze wystartują spod hali widowiskowo-sportowej przy ul. Stanisława Ożoga. Na poszczególnych etapach trasy kierowcy muszą się liczyć z chwilowymi, kilkuminutowymi utrudnieniami w ruchu.

W godzinach od 11:00 do 11:30 mogą one wystąpić na ulicach: Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich, Zamoyskiego oraz od Bulwaru Jana Pawła II do mostku na rzece Obrze i ulicy Winnickiej.

Później, w godzinach od 11:30 do 12:15 utrudnienia wystąpią na drogach wsi Święty Wojciech do mostu betonowego na rzece Obrze, ul. Stanisława Ożoga oraz Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich.

W tym czasie kierowcy powinni bardzo uważać i zdecydowanie ściągnąć nogę z gazu!


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
14 ° C
14 °
13.2 °
96 %
2.7kmh
58 %
śr.
14 °
czw.
23 °
pt.
29 °
sob.
24 °
niedz.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE