poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczWakacyjne zabawy dla najmłodszych

Wakacyjne zabawy dla najmłodszych

Międzyrzecki Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty dla dzieci, które będą się odbywać przez cały sierpień. Na najmłodszych czeka szereg atrakcji!

Wakacyjny, wolny czas warto spędzić aktywnie i kreatywnie, nie tylko siedząc w domu przed telewizorem, telefonem lub komputerem. Dlatego Międzyrzecki Ośrodek Kultury zorganizował zajęcia dla dzieci. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Na początek, w dniach od 1. do 5. sierpnia będą się odbywać zajęcia plastyczne skierowane do dzieci w wieku od 8 do 10 lat, a druga grupa powyżej 10 lat. Później, dokładnie 5. sierpnia w Amfiteatrze na Podzamczu zaplanowano spektakl Teatru Kultureska pt. „Bajeczna Fiesta”. Oprócz tego, do końca sierpnia zorganizowane zostaną jeszcze warsztaty skręcania balonów, zajęcia animacyjno-plastyczne, zajęcia plastyczne, literacko-plastyczne, zajęcia z tworzenia ozdobnych wieszaków na klucze czy zabawy plenerowe.

Nie zabraknie też zwiedzania! Najmłodsi wybiorą się do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, na Alpakowe Wzgórze Santocko, Zamek Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej oraz na „Wiatę Głębokie” w Nadleśnictwie Międzyrzecz, gdzie odbędzie się też ognisko.

Zapisy na zajęcia prowadzone będą od 25. lipca w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury oraz Bibliotece. Szczegóły na Facebookowym profilu Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury.  


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
13 ° C
13 °
13 °
54 %
4.3kmh
100 %
pon.
13 °
wt.
10 °
śr.
10 °
czw.
11 °
pt.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE