niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczWOŚP w Międzyrzeczu! Będą licytacje, tańce i pokazy

WOŚP w Międzyrzeczu! Będą licytacje, tańce i pokazy

Już 29. stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji, jak co roku, w Międzyrzeczu zaplanowano szereg atrakcji, których głównym punktem będą oczywiście… licytacje. Pieniądze zebrane zarówno z licytacji jak i przez kwestujących wolontariuszy zasilą konto WOŚP i zostaną przeznaczone na specjalistyczny sprzęt medyczny.

W Międzyrzeczu ponownie zrobi się głośno i tanecznie. Wszystko dlatego, że wśród atrakcji zaplanowanych na niedzielę (29.01) będą m.in. występy tancerzy ze Studia Tańca Gold I i II oraz Led Dance. Odbędzie się też pokaz Zumby i trening, do którego będzie się mógł przyłączyć każdy chętny.

Sportowych atrakcji będzie zresztą więcej, bo już z samego rana, o godzinie 10:00, rozpocznie się turniej piłki nożnej dla dorosłych i młodzieży powyżej 15 roku życia. Chętni wciąż mogą się zapisywać – szczegóły na stronie Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku.

Z kolei od godziny 15:00 będzie można podziwiać… Strongmanów! Podczas specjalnego pokazu Europa StrongMan swoje niezwykłe, siłowe umiejętności zaprezentują: Sylwester Lis „Dzik Gorzowski” (zdobywca 3. miejsca na Mistrzostwach Polski w Lubniewicach 2022, zawodnik strongman) czy Rafał Gomuła (Mistrz Świata, Europy i Polski w wyciskaniu sztangi w latach 2015-2016, zwycięzca wielu Pucharów Polski, zawodnik strongman).

Po pokazie siły rozpocznie się pokaz samochodów zabytkowych, na który zjadą prawdziwe perełki z całej Polski!

Niewątpliwie jednak jedną z głównych atrakcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą licytacje ciekawych gadżetów. Każdy kto chciałby przekazać coś na licytacje wciąż może to zrobić. Fanty można przynosić do siedziby sztabu w Bibliotece Publicznej od poniedziałku do piątku w godzinach od 10: do 16:30 oraz w we wtorki i w czwartki od 15:00 do 17:00. Na tę chwilę do wylicytowania będzie na pewno kolorowa, neonowa gitara specjalnie ozdobiona WOŚP-owymi rysunkami przez uczniów Państwowej Muzycznej Szkoły w Międzyrzeczu czy też rękodzieło wykonane przez podopiecznych międzyrzeckiego DPS-u.

Wszystkie te atrakcje odbędą się w hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzeczu. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na Facebookowym profilu  WOŚP MOK MIĘDZYRZECZ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
19 ° C
19 °
19 °
50 %
5.9kmh
89 %
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
28 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE