poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczWybierz się na spacer po miejscach, których nie ma

Wybierz się na spacer po miejscach, których nie ma

W niedzielę (10.07) w Międzyrzeczu odbędzie się turystyczny, rodzinny spacer. Po ciekawych miejscach wszystkich zainteresowanych oprowadzi Marceli Tureczek.

Spacer to jedna z wakacyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu przygotowana przez Międzyrzecki Ośrodek Kultury. Trasa niedzielnego spaceru będzie prowadziła przez Rynek, ulicę Ogrodową, Staszica, Stoczniowców Gdańskich, Centrum i dawne przedmieścia. Marceli Tureczek poprowadzi po miejscach, których w Międzyrzeczu już nie ma. To między innymi cmentarz na Os. Centrum, miejsce po kościele św. Mikołaja czy temat Pięciu Braci.

Spacer już w najbliższą niedzielę. Zbiórka o godzinie 11:00 przy międzyrzeckim Ratuszu. Udział jest bezpłatny, ale konieczne są wcześniejsze zapisy, których można dokonać w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury lub pod numerem telefonu: 95 741 18 02 wewnętrzny 215.

Więcej informacji odnośnie letnich i wakacyjnych wydarzeń w Gminie Międzyrzecz znajdziecie na Facebookowym profilu Międzyrzeckiego Ośrodka Sztuki oraz Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, i najmłodsi i nieco starsi.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
20 ° C
20 °
20 °
73 %
3.9kmh
94 %
pon.
20 °
wt.
27 °
śr.
23 °
czw.
24 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE