poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólCaro z Nowego Miasteczka z wyróżnieniem Forbesa

Caro z Nowego Miasteczka z wyróżnieniem Forbesa

Firma Caro Sp. K. otrzymała wyróżnienie w rankingu Miesięcznika Forbes, zajęła 25 miejsce w regionie.

Już po raz szesnasty miesięcznik Forbes w opracował zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. „Diamenty Forbesa” to doskonały wskaźnik i wyróżnik umożliwiający zestawienie topowych polskich marek kształtujących polską gospodarkę. Forbes przygotował listę blisko 7 tysięcy przedsiębiorstw, którym przyznał pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.

Firmy podzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (przychody 5–50 milionów złotych), firmy średnie (przychody od 50 do 250 milionów złotych), firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł).

W edycji 2022 roku w kategorii firm o poziomie przychodów 5 – 50 mln zł w województwie lubuskim, prestiżowym wyróżnieniem Diamentu Forbesa nagrodzona została Spółka Caro. Statuetkę i wyróżnienie na gali zorganizowanej 12 maja w Poznaniu odebrała COO firmy – Pani Marta Naranowicz. – informuje Urząd Miejski w Nowym Miasteczku.

Wyróżniona Spółka, która ma na swoim koncie ponad 40 mln wyprodukowanych produktów ma swoja siedzibę w Nowym Miasteczku. Firma CARO Sp.K. zajęła w tym rankingu 25 miejsce w regionie i 1106 miejsce w kraju. W 2020 r. osiągnęła zysk neto w wysokości 1 620 000 zł.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
19.9 ° C
20 °
17.2 °
58 %
0.6kmh
100 %
pon.
30 °
wt.
26 °
śr.
27 °
czw.
27 °
pt.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE