czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Miejskie ławeczki będą piękniejsze

Miejskie ławeczki będą piękniejsze

W Gorzowie rozpoczęły się prace związane z odświeżeniem ławeczek i koszy na śmieci. Jak informują urzędnicy: prace mają potrwać kilkanaście dni.

Chodzi o odświeżenie, czyli pomalowanie, wyremontowanie lub umycie tych obiektów, które tego wymagają. Łącznie renowacji poddanych zostanie 135 ławeczek oraz 50 koszy na śmieci. Większych prac, czyli wymiany i uzupełnienia desek, wymagają cztery ławki. Umytych zostanie pięć, a 126 zostanie oczyszczonych, pomalowanych i polakierowanych. Z kolei kosze na śmieci, wszystkie pięćdziesiąt sztuk, zostanie pomalowanych i ewentualnie naprawionych.

Obiekty, którymi zajmą się fachowcy znajdują się przy budynku Przemysłówki, na deptaku przy ulicy Sikorskiego, na Starym Rynku, w centralnej części Kwadratu, na skwerze przy Łaźni, na skwerze przy dawnym Empiku oraz na skwerze przy ulicy Strzeleckiej.

Dzięki tym pracom zarówno ławeczki jak i kosze zyskają nowy blask. Ale chodzi nie tylko o estetykę miejską, ale także o bezpieczeństwo samych mieszkańców. Nieprawidłowo konserwowane ławki mogą pękać, a to staje się niebezpieczne w przypadku użytkowania. Dlatego powyższe prace są konieczne i przeprowadzane regularnie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
78 %
2.7kmh
80 %
śr.
17 °
czw.
26 °
pt.
29 °
sob.
30 °
niedz.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE