sobota, 23 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościNowa SólGala Mistrzów Nowosolskiego Sportu

Gala Mistrzów Nowosolskiego Sportu

Już po raz 4 zorganizowano głosowanie w ramach Plebiscytu „Tygodnika Krąg” i PKM Zachód Najpopularniejsi Sportowcy Powiatu Nowosolskiego. Uroczysta Gala odbędzie w Nowosolskim Domu Kultury już 18 lutego.

Na Gali dowiemy się, który zawodnik, trener, czy klub zdobył największą liczbę głosów. Znamy już laureatów nagród specjalnych. Redakcja uznała, że na tę nagrodę zdecydowanie zasługuje Anna Puławska – kajakarka, która zdobyła srebro i brąz na ubiegłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Kolejnym laureatem nagrody specjalnej został Jan Dąbrowski – Wieloletni kierownik Astry Nowa Sól. Pan Jan związany jest z klubem od początku jego istnienia. Trzecią nagrodę za Sportową Osobowość otrzyma Antoni Bernat – wieloletni prezes klubu Odra Bytom Odrzański.

Znamy już nazwiska osób, które otrzymają nagrody specjalne dla wybitnych, zasłużonych osobowości nowosolskiego sportu. O pozostałe nagrody rywalizują zawodnicy (29 nominowanych), młodzieżowcy (14 nominowanych), trenerzy (28 nominowanych) oraz kluby (28 nominowanych).


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
13.1 ° C
13.3 °
10.9 °
92 %
3.2kmh
100 %
sob.
18 °
niedz.
20 °
pon.
23 °
wt.
25 °
śr.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE