wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMagister w śmieciarce jeszcze później w telewizji

Magister w śmieciarce jeszcze później w telewizji

Najpierw doszło do jednego przesunięcia emisji, teraz do drugiego. Magister w Śmieciarce pojawi się w Dzień Dobry TVN za kilka tygodni.

Przypomnijmy, że pracę Magistra w śmieciarce, czyli Michała Rukawisznikowa oraz jego kolegów z bliska śledziła ekipa telewizyjna TVN. O tej wizycie pisaliśmy już wcześniej:

Pierwotnie program z krośnieńskimi pracownikami Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Komunalnego miał zostać wyemitowany pod koniec stycznia. Później nastąpiło przesunięcie terminu na 4 lutego. Okazuje się, że jutro nie uświadczymy Magistra w śmieciarce w telewizji. Reportaż ponownie został przesunięty i będziemy mogli go obejrzeć dopiero w poniedziałek – 21 lutego.

M. Rukawisznikow podkreśla, że to nie od niego zależy kiedy program się pojawi i musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Magister w śmieciarce nie narzeka jednak na brak zainteresowania. Ostatnio został zaproszony na blisko godzinną rozmowę z „Panią od odpadów” – czyli portal na Facebooku i Instagramie, traktujący o „odpadach w życiu i przemyśle oraz o tym co możemy zrobić z głową dla planety”.

Można posłuchać tej rozmowy pod poniższym linkiem: https://www.instagram.com/tv/CZcn2IuKl0u/


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
0.9 ° C
0.9 °
-0.1 °
75 %
5.5kmh
81 %
wt.
6 °
śr.
6 °
czw.
18 °
pt.
13 °
sob.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE