wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMagister w śmieciarce jeszcze później w telewizji

Magister w śmieciarce jeszcze później w telewizji

Najpierw doszło do jednego przesunięcia emisji, teraz do drugiego. Magister w Śmieciarce pojawi się w Dzień Dobry TVN za kilka tygodni.

Przypomnijmy, że pracę Magistra w śmieciarce, czyli Michała Rukawisznikowa oraz jego kolegów z bliska śledziła ekipa telewizyjna TVN. O tej wizycie pisaliśmy już wcześniej:

Pierwotnie program z krośnieńskimi pracownikami Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Komunalnego miał zostać wyemitowany pod koniec stycznia. Później nastąpiło przesunięcie terminu na 4 lutego. Okazuje się, że jutro nie uświadczymy Magistra w śmieciarce w telewizji. Reportaż ponownie został przesunięty i będziemy mogli go obejrzeć dopiero w poniedziałek – 21 lutego.

M. Rukawisznikow podkreśla, że to nie od niego zależy kiedy program się pojawi i musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Magister w śmieciarce nie narzeka jednak na brak zainteresowania. Ostatnio został zaproszony na blisko godzinną rozmowę z „Panią od odpadów” – czyli portal na Facebooku i Instagramie, traktujący o „odpadach w życiu i przemyśle oraz o tym co możemy zrobić z głową dla planety”.

Można posłuchać tej rozmowy pod poniższym linkiem: https://www.instagram.com/tv/CZcn2IuKl0u/


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
4.3 ° C
4.3 °
3.3 °
93 %
2.6kmh
100 %
wt.
4 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
1 °
sob.
-2 °

NAJPOPULARNIEJSZE