poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólJak spędzić wakacje w mieście?

Jak spędzić wakacje w mieście?

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Miasto przygotowało dla dzieci i młodzieży mnóstwo atrakcji – wycieczek do muzeów, zajęć sportowych, tanecznych i plastycznych. Każdy z uczestników powinien znaleźć coś dla siebie i ciekawie spędzić lato w Nowej Soli.

Szczegółowy harmonogram zajęć dla dzieci i młodzieży prowadzonych na ternie miasta opublikowano na stronie internetowej – http://nowasol.pl/aktualnosci/informacje/letni-wypoczynek-dzieci-i-mlodziezy-w-miescie/21-06-2022.

Oferta jest bogata i różnorodna. Zajęcie będą realizowane m.in. w nowosolskich podstawówkach, bibliotece miejskiej, domu kultury oraz w terenie. W planie są zajęcia: sportowe, plastyczne, rekreacyjne i taneczne. Dzieci odwiedzą także park linowy oraz salę zabaw.

Najmłodsi będą mogli okazję odkryć w sobie nowe talenty, np. w trakcie warsztatów wokalnych, czy na plenerze malarskim. Zajęcia rozpoczną się 27 czerwca i potrwają do 31 sierpnia.

Ofertę wakacyjną przygotowała również Pływalnia. Bilet wakacyjny jednogodzinny – 5 zł dla młodzieży uczącej się (obowiązujący w okresie od 01.07. do 31.08.2022 r.). Szczegółowy harmonogram dostępny na www.mosir-nowasol.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
bezchmurnie
21.1 ° C
22.2 °
20 °
77 %
3.5kmh
0 %
pon.
20 °
wt.
27 °
śr.
23 °
czw.
24 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE