poniedziałek, 26 lutego, 2024

Nowe biuro otwarte

Działacze Platformy Obywatelskiej w powiecie nowosolskim otworzyli nową siedzibę biura. Lokal po byłym banku znajduje się na ul. Wrocławskiej 2 w Nowej Soli. Na otwarcie przyjechał Poseł na Sejm RP Waldemar Sługocki.

– Ma to być miejsce do prowadzenia działalności społecznej i politycznej. Miejsce, gdzie będą spotykać się mieszkańcy powiatu nowosolskiego. To bardzo ważne miejsce dla Platformy Obywatelskiej. Dzisiaj aktywujemy działalność biura i jestem przekonany, że będą się tutaj rodzić przedsięwzięcia, które będą wzorem dla całego województwa. – mówił na otwarciu Poseł na Sejm RP Waldemar Sługocki. – Deklaruję również, że będę pełnił również dyżury w tym biurze.

Za zaangażowanie w uruchomienie biura swoich współpracowników chwalił lider PO w powiecie nowosolskim, a zarazem członek wojewódzki skarbnik partii Grzegorz Potęga.

– Będzie to miejsce, gdzie nie tylko będziemy się spotykać, ale także miejsce wymiany myśli i poglądów, z którymi spotykamy się nie tylko w świecie samorządowym, ale również w codziennym – mówił Potęga.

Lokal będzie również pełnił funkcję biur poselskich Waldemara Sługockiego, ale również Bartosza Arłukowicza, Posła do Parlamentu Europejskiego.

– Naszą ambicją jest, aby w każdym powiecie Platforma Obywatelska miała swoje biuro. Jestem przekonany, że właśnie w Nowej Soli rozpoczynamy marsz po zwycięstwo w wyborach do Sejmu i Senatu, ale również samorządu. – dodał Sługocki.

Daniel Roguski, szef partii w Nowej Soli planuje, że w lokalu będą organizowane spotkania i debaty dla mieszkańców. – Będziemy rozmawiać o przyszłości Polski i przyszłości Nowej Soli. Będziemy z pewnością informowali o naszych wydarzeniach. – zadeklarował Roguski.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie małe
-2.1 ° C
0 °
-2.1 °
92 %
2.4kmh
29 %
pon.
12 °
wt.
11 °
śr.
9 °
czw.
13 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE