sobota, 3 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościNowa SólNowe godziny otwarcia magazynu

Nowe godziny otwarcia magazynu

Magazyn przy ulicy Bohaterów Getta 9 w Nowej Soli zmienia godziny pracy.

Magazyn mieści się przy ul. Bohaterów Getta w Nowej Soli, na terenie firmy Rachem. Magazyn czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00 oraz w soboty 10.00-14.00. W niedzielę magazyn jest nieczynny.

Cały świat mówi o Polsce w kontekście pomocy Ukraińcom. I nic dziwnego – ostatnie dni to czas wielkich zbiórek i bezinteresownej pomocy dotkniętym wojną sąsiadom. Do Polski przybywa coraz więcej wysiedleńców, w związku z tym władze apelują do mieszkańców powiatu nowosolskiego o dostarczanie darów.

Potrzebna jest żywność, która nie wymaga przechowywania w lodówkach i chłodniach, m.in.: mąka, cukier, olej, makarony, ryże, kasze. Warto do magazynu przynieść również konserwy mięsne i rybne, pasztety oraz herbatę i kawę. Potrzebne są także płyny i proszki do prania, szampony i odżywki do włosów, worki na śmieci i płyny do naczyń.

Od 24 lutego, czyli dnia początku agresji Rosji, granicę polsko-ukraińską przekroczyło ponad 2,1 miliona uchodźców z Ukrainy – informuje Straż Graniczna. Tylko 19 marca funkcjonariusze odprawiali ponad 40 tys. osób.

Fot. Straż Graniczna

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl


Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
-0.1 ° C
0.5 °
-0.5 °
85 %
2.5kmh
99 %
sob.
1 °
niedz.
4 °
pon.
5 °
wt.
4 °
śr.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE