czwartek, 28 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieZebrali ponad 6 000 zł podczas koncertu charytatywnego dla Ukrainy

Zebrali ponad 6 000 zł podczas koncertu charytatywnego dla Ukrainy

W niedzielę – 21 marca – w Krośnie Odrzańskim odbył się koncert charytatywny dla Ukrainy, podczas którego zorganizowana została również zbiórka pieniędzy.

Niedzielny koncert charytatywny dla Ukrainy, który odbył się w niedzielę w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim organizowała grupa wolontariuszy. Oprócz występów artystycznych odbyły się również różne warsztaty i prowadzona była kawiarenka, miał też miejsce pokaz laserowy.

– W organizację wydarzenia było mnóstwo osób – opowiada koordynator wydarzenia, Tomasz Miechowicz. – To była dobrze zorganizowana praca zespołowa.

W trakcie samego koncertu wolontariusze z Krosna Odrzańskiego zebrali 6 614,13 zł oraz 125 euro.

  • Planujemy większość tych środków przeznaczyć na zakup materiałów na rzecz dzieci uchodźców z Ukrainy, które chcą się uczyć w naszych szkołach – mówi T. Miechowicz. – Do naszego punktu zbiórki darów trafiają oczywiście przedmioty typowo szkolne, ale ciągle ich brakuje. Do tego trzeba pamiętać o podręcznikach.

Należy podkreślić, że wszystkie osoby, które pracowały przy organizacji koncertu charytatywnego – od artystów, po ludzi odpowiadających za pokaz laserowy, nagłośnienie, warsztaty, laboratorium czy kawiarenkę – świadczyły usługi nieodpłatnie, więc wszystkie pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na uchodźców z Ukrainy.

Czy w przyszłości odbędą się kolejne wydarzenia? – Najpierw chcemy zakończyć działania związane z ostatnim koncertem, a później zobaczymy – mówi T. Miechowicz.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
bezchmurnie
21.5 ° C
22.1 °
19.8 °
43 %
3.6kmh
0 %
czw.
26 °
pt.
26 °
sob.
20 °
niedz.
19 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE