sobota, 3 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościNowa SólOrganizacje pozarządowe z dofinansowaniem

Organizacje pozarządowe z dofinansowaniem

Powiat Nowosolski rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w 2022 roku.

Organizacje pozarządowe (NGO) mają sporo możliwości, aby sięgnąć po zewnętrzne środki finansowe. W tym roku Powiat Nowosolski dotacjami wesprze 26 zadań z zakresu sportu i kultury fizycznej, kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, ochrony i promocji zdrowia oraz bezpieczeństwa publicznego i ochrony przeciwpożarowej.

Najwięcej, bo aż 25 tys. zł otrzyma Międzyszkolny Klub Sportowo-Turystyczny „Astra” na szkolenia oraz udział w systemie rozgrywek II Ligi oraz współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w 2022 w zakresie piłki siatkowej. Uczniowski Klub Sportowy „Ares” otrzyma 13 tys. zł na reprezentowanie Powiatu Nowosolskiego w piłce siatkowej oraz w siatkówce plażowej.

Powiat wesprze finansowe także działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska – Lubuskie otrzyma 5 tys. zł na II Lubuski Piknik #BadźFIT Olimpiad Specjalnych Polska, a Stowarzyszenie Działające na Rzecz SOSW „RADOŚĆ” 4 tys. zł na organizację Olimpiady sportowo-rekreacyjnej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.plDyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
0.4 ° C
1.1 °
0 °
86 %
2.9kmh
100 %
niedz.
4 °
pon.
5 °
wt.
4 °
śr.
3 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE